SnoreBlock opinie cena efekty pokonaj problem chrapania

Przypadłość ta dosłownie spędza sen z powiek wielu osobom. Niestety nie tylko tym, które na nią cierpią. Chrapanie to problem, który dotyczy obecnie 7 milionów naszych rodaków. Poza ciągłym zmęczeniem i niewyspaniem, chrapanie bywa bardzo niebezpieczne.

Poszturchiwanie czy pogwizdywanie to sposoby, które stosowane są przez osoby dzielące wspólne łóżko z chrapiącym. Szacuje się, że z powodu tej przypadłości tracimy w nocy około 1,5 godziny beztroskiego snu.

Mechanizm chrapania

Człowiek leżąc na wznak, ma wycofany język ku tyłowi a usta otwarte. W tym momencie następuje zwężenie kanału nosa i gardła, przez co powietrze z dużym trudem przedostaje się do wnętrza płuc. Wywołuje równocześnie drgania, co daje nieprzyjemny dla ludzkiego ucha akustyczny efekt nazwany potocznie chrapaniem.

Chrapanie stanowi istotny problem medyczny, ponieważ powoduje pogorszenie zdrowia oraz życia pacjenta. Efektem ubocznym tego schorzenia jest znaczne gorsze dotlenienie organizmu. Rano taka osoba odczuwa permanentny ból głowy, osłabienie i niewyspanie. Tego typu zachowania przez dłuższy czas prowadzą do kłopotów z koncentracją oraz logicznym myśleniem.

Sen z utratą oddechu

Niebezpiecznym zjawiskiem, które może towarzyszyć chrapaniu jest bezdech senny.  Takie zjawisko jest bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia. Rozpoznać go możemy przysłuchując się odgłosom wydawanym przez śpiącego. W chwili gdy dźwięki narastają, a następnie jest cisza zakończona głośnym chrapnięciem to sygnał że osoba przestala na moment oddychać. Tego typu bezdech może trwać nawet do minuty i powtórzyć się kilkadziesiąt razy w trakcie jednej nocy.

Aktualnie istnieje szereg metod, które pozwalają w szybkim tempie uporać się z kłopotliwym chrapaniem.

SnoreBlock

Specjalistycznie dobrana i połączona mieszanka ziół oraz enzymów naturalnych. Powoduje, że organizm samoistnie pozbywa się wydzieliny z gardła blokującej poprawne oddychanie, a także obrzęków. Jak twierdzi producent gardło jest oczyszczone , organizm dotleniony w związku z czym znika również problem chrapania.

SnoreBlock działanie

Odpowiednio dobrane zioła mają za zadanie przywrócić komfort snu. Jeśli chrapiesz podczas drzemki czy snu to znaczy, że drogi oddechowe są zablokowane. Zanim jednak postanowisz udać się do lekarza i zastosować rozwiązanie operacyjne warto wypróbować farmaceutyczne specyfiki na tego typu dolegliwości. Zabiegi na chrapanie nie są szczególnie rekomendowane gdyż zostawiają blizny i wiążą się z rożnymi komplikacjami.

SnoreBlock dawkowanie i cena

Suplement należy przyjmować 2 razy w ciągu dnia. Jedną tabletkę rano i jedną wieczorem. SnoreBlock cena sugerowana przez producent wynosi 159 zł.

SnoreBlock skład

Ekstrakt z owocu papryczki rocznej – stosowany do leczenia alergii, zapalenia migdałów, a także przy niestrawności

Acerola – cenne źródło witaminy C

Owoc róży – posiada dużą dawkę witaminy C, beta – karotenu, karotenoidów i zeaksantyny

Eukaliptus – pobudza syntezę śluzu oraz ułatwia jego wykrztuszenie. Pozwala to poszerzyć drogi oddechowe i dostarczyć do organizmu znacznie więcej tlenu.

SnoreBlock efekty

Wedle producenta po zakończeniu kuracji suplementem Snore Block chrapanie zostaje zatrzymane a organizm dotleniony. Rano będziesz wypoczęty i wyspany, a także pełny witalności i energii.

snoreblock opiniesnoreblock zamienniksnoreblock ulotkasnoreblock aptekasnoreblock gdzie kupićtabletki na chrapanie snoreblocksnoreblock zamiennikisnoreblock promocjasnoreblock w aptece